عضویت

اعضای کتابخانه
همگی دانشجویان دوره های روزانه و شبانه دانشکده و اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشکده مهندسی نقشه برداری عضو کتابخانه دانشکده هستند. عضویت در کتابخانه دانشکده به منزله عضویت در تمامی کتابخانه ‌های دانشگاه است.
پس از انجام عضویت، پروفایل امانت برای شما ایجاد شده و نام کاربری و رمز به شما تعلق می گیرد.
مدارک مورد نیاز برای عضویت کتابخانه
 
- دانشجویان بعد از ثبت نام در دانشکده عضو کتابخانه هستند و می توانند از خدمات آن بهره ببرند.
۔ دانشجویان دانشکده‌های دیگر دانشگاه نیز می‌توانند ، از خدمات کتابخانه مهندسی نقشه برداری استفاده نمایند.
اعضای کتابخانه
همگی دانشجویان دوره های روزانه و شبانه دانشکده و اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشکده مهندسی نقشه برداری می توانند عضو کتابخانه دانشکده شوند. عضویت در کتابخانه دانشکده به منزله عضویت در تمامی کتابخانه ‌های دانشگاه است.
پس از انجام عضویت، پروفایل امانت برای شما ایجاد شده و نام کاربری و رمز به شما تعلق می گیرد.
چگونه می توان عضو کتابخانه های دیگر دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی شد؟
عضویت در کتابخانه دانشکده به منزله عضویت در تمامی کتابخانه های دانشگاه است.
آیا دانشجویان، اعضای هیأت علمی و کارکنان سایر دانشکده های دانشگاه نیز برای استفاده از کتابخانه مهندسی نقشه برداری، باید عضو کتابخانه نقشه برداری شوند؟
عضویت در هر یک از کتابخانه های دانشکده ای به منزله عضویت در تمامی کتابخانه های دانشگاه می باشد، بنابراین ضروری است دانشجویان، اعضای هیأت علمی و کارمندان دانشگاه، پیش از مراجعه به کتابخانه مهندسی نقشه برداری نخست در دانشکده مبدأ خود عضو کتابخانه شوند.
دانشجویان سایر دانشکده‌ها پس از اطمینان از عضویت در کتابخانه مبدأ خود، می‌توانند با در دست داشتن کارت دانشجویی خود، از خدمات کتابخانه مهندسی نقشه برداری استفاده نمایند.
اعضای هیأت علمی و کارمندان دانشکده های دیگر نیز پس از عضویت در کتابخانه مبدأ می توانند با ارائه کارت شناسایی خود از کتابخانه مهندسی نقشه برداری استفاده کنند.
چگونه می­توان به پروفایل امانت خود وارد شد؟
در وب سایت کتابخانه وارد بخش خدمات و سپس بخش امانت و تمدید شوید. به طور پیش فرض شماره عضویت و کلمه عبور شما بدین صورت تعریف شده است: دانشجویان: شماره عضویت برابر است با شماره دانشجویی کلمه عبور برابر است با شماره ملی اعضای هیأت علمی و کارکنان: شماره عضویت برابر است با شماره ملی کلمه عبور برابر است با شماره ملی
چگونه می توان کلمه عبور را تغییر داد؟
پس از ورود به پروفایل امانت، در قسمت "وضعیت عضو" می توانید تغییرات کلمه عبور، نشانی و شماره تماس خود را اعمال نمایید. خواهشمند است اطلاعات خود را در سیستم کتابخانه روزآمد نگاه دارید. به خاطر داشته باشید سیستم کتابخانه و سیستم گلستان به صورت مجزا از هم وجود دارند و در صورتی که نیاز به تغییر اطلاعات خود در دانشگاه دارید، اعمال تغییرات در هر دو سیستم را به صورت جداگانه انجام دهید.
آیا دانشجویان مهمان می توانند عضو کتابخانه شوند؟
بله، دانشجویان مهمان که در انتهای دوره تحصیل خود با کتابخانه تسویه حساب می کنند امکان عضویت در کتابخانه را دارند. دانشجویان "مهمان تک درس"، نمی توانند عضو کتابخانه شوند.
آیا دانشجویان دوره های آموزش الکترونیک می توانند عضو کتابخانه شوند؟
خیر، عضویت کتابخانه برای دانشجویان دوره های آموزش الکترونیک امکان پذیر نمی باشد.
تاریخ به روز رسانی:
1400/03/18
تعداد بازدید:
216
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.