استفاده از منابع

1۔ کتاب‌ها

● کتاب‌های چاپی

۔ اطلاعات کتاب‌شناختی کتاب‌ها از طریق سیستم اطلاع‌‌رسانی سیمرغ قابل جستجو است. استفاده از کتاب‌ها به صورت «مطالعه‌ ساعتی» و یا «امانت» مقدور است. توضیحات بیشتر در مورد نحوه امانت منابع را در بخش شیوه استفاده از خدمات امانت مطالعه فرمایید.

۔ گروهی از کتاب‌ها جزء منابع مرجع محسوب می‌‌شوند (لغتنامه‌‌، دایرة‌‌المعارف، Handbook و…). مطالعه این منابع در کتابخانه و با ارائه کارت دانشجویی مقدور است. در صورت نیاز، امکان امانت با صلاح‌دید کتابخانه و برای مدت محدود میسر است.

● کتاب‌های الکترونیکی

۔ مجموعه کتاب‌های الکترونیکی سال‌های 2009 - 2005 پایگاه Springer از طریق تارنمای کتابخانه به صورت Online قابل دسترسی هستند.

2۔ پایان‌‌نامه‌‌ها

۔ اطلاعات کتاب‌شناختی پایان‌‌نامه‌‌ها را می‌‌توانید از طریق سیستم اطلاع‌‌رسانی سیمرغ جستجو نمایید.

۔ مطالعه پایان‌‌نامه‌‌ها تنها در محل کتابخانه و با ارائه کارت دانشجویی امکان‌پذیر است. بدین ترتیب خارج کردن پایان‌‌نامه از کتابخانه ممنوع است.

3۔ نشریات الکترونیکی

۔ اشتراک مجموعه‌‌ای از پایگاه‌‌های اطلاعاتی که در برگیرنده نشریات انگلیسی معتبر رشته‌ها هستند، توسط دانشگاه فراهم شده است. استفاده از این پایگاه‌‌ها تنها در محیط دانشگاه امکان‌‌پذیر است. آخرین وضعیت این پایگاه‌‌ها را می‌‌توانید در وب‌‌سایت کتابخانه ملاحظه نمایید و جهت اطلاعات بیشتر به کتابخانه مراجعه نمایید.

۔ ضمناً می‌‌توانید از طریق تارنمای www.magiran.com به مندرجات نشریات داخلی دسترسی داشته باشید. 

تاریخ به روز رسانی:
1400/03/18
تعداد بازدید:
204
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.